Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Dom /Gospodarstwo /Siedlisko

Dom /Gospodarstwo /Siedlisko

Dom konstrukcji drewnianej, świeżo po remoncie. Oszalowany deską modrzewiową. Okna plastikowe od zewn .OgłoszeniaID Ogłoszenia #51174

Pełny opis


Dom konstrukcji drewnianej, świeżo po remoncie. Oszalowany deską modrzewiową. Okna plastikowe od zewnątrz wyposażone w okiennice, od wewnątrz zamontowane rolety, dach kryty blachą. Podmurówka pokryta tynkiem mozaikowym. Z tyłu domu znajduje się drugie wyjście na taras. Przedsionek drugiego wyjścia zaadoptowano na spiżarnię. Dom ma powierzchnię 160 m2.

W skład tej powierzchni wchodzi:
– salon z aneksem kuchennym (na wyposażeniu kuchenka gazowo-elektryczna z piekarnikiem, zmywarka) o powierzchni 64m2,
-dwa pokoje : większy przechodni -34m2 i mniejszy nieprzechodni- 22m2,
– łazienka – 14m2
– korytarz z szafą w zabudowie o powierzchni 28m2.
Wysokość pomieszczeń wynosi 3,25m.
W podłodze korytarza znajduje się klapa od niewielkiej piwnicy.

Podłogi w całym domu wykonane z deski modrzewiowej, lakierowanej. Poddasze o powierzchni 160m2 zostało ocieplone pianą poliuretanową i jest gotowe do aranżacji.

Dom wyposażony we wszystkie niezbędne media:
-woda z wodociągu,
– prąd,
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– ogrzewanie kominkowe.

Jeden kominek w salonie, drugi w dużym pokoju podłączony do grzejników. Ciepła woda w sezonie grzewczym z instalacji kominkowej, natomiast latem z bojlera elektrycznego. Dom jest przeznaczony do zamieszkania całorocznego.

W pobliżu znajdują się lasy i teren rekreacyjny zalewu Maczuły. Cicha i bardzo spokojna okolica. Dobry dojazd do miejscowości (przystanek pod domem).

Działka o powierzchni 21 arów zagospodarowana, ogrodzona (nowa kuta brama). Na działce starodrzewy, nasadzenia i oczko wodne. Za domem znajduje się również podwójna szopa na drewno i narzędzia ogrodnicze oraz kojec dla psa.

Więcej zdjęć pod linkiem http://imgur.com/a/Roedq

Kontakt przez olx lub telefonicznie po godzinie 17.Telefon

000 000 000


Leave a Reply