Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Domek Okuninka j.Białe

Domek Okuninka j.Białe

Apartamenty Górna to jasne i przytulne mieszkania. Wprowadzenie nowoczesnych elementów wystroju zapewni .OgłoszeniaID Ogłoszenia #47906

Pełny opis


Apartamenty Górna to jasne i przytulne mieszkania. Wprowadzenie nowoczesnych elementów wystroju zapewnia harmonijne połączenie codziennego rytmu życia, a obszerny balkon w dwóch z nich umożliwi całoroczny kontakt ze świeżym powietrzem. Apartamenty Górna są gwarancją komfortowego wypoczynku w samym centrum Lublina. Każdy z nich jest również gotowy na przyjęcie osób przyjeżdżających w interesach do miasta.

Dogodna lokalizacja naszych apartamentów, tuż przy Starym Mieście, zapewnia swobodny dostęp do najważniejszych instytucji i zabytków w Lublinie a jednocześnie umożliwia dotarcie spacerem do lubelskiego Deptaka. Spacerując Deptakiem można przejść uliczkami odbudowywanej Starówki wprost do Zamku Lubelskiego.

Trudno nie zachwycić się klimatem jednego z najpiękniejszych miast w Polsce! Dzięki doskonalej lokalizacji naszych apartamentów tętniąca życiem miasto będzie zawsze w zasięgu Twojej ręki.

Oczywiście specjalnie dla Ciebie gwarantujemy bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

+159 / 1 osoba
+189/ 2 osoby
+209/3 osoby
+239/4 osoby

Nie czekaj i zarezerwuj Aparament już teraz wchodząc na:
http://ehapartments.pl/item/eh-apartments-gorna-street-iii/Telefon

000 000 000


Leave a Reply