Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Gradka nieruchomości

Gradka nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż: Kraków‚ Podgórze‚ Prokocim‚ Jerzmanowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego z jasną kuchnią i balkonem w postaci loggi. Lokal usytuowany jest na siÃ… Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż: Łódź‚ Śródmieście-Wschód‚ Pomorska Mieszkanie praktycznie w samym centrum miasta a co za tym idzie w bliskim sąsiedztwie znajdziemy liczne punkty handlowo-usługowe‚ […]ID Ogłoszenia #47904

Pełny opis


oferty nieruchomości

Doradca do spr. Nieruchomości.

Bezpłatna pomoc prawno formalna. Bezpłatne doradztwo w nieruchomościach

Wypełnij formularz


Mam do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 7 pokojowym na ulicy Partyzantów 8. Pokój będzie dostępny od czerwca.

Mieszkanie zostało oddane do użytku w 2016r. Całe wyposażenie jest nowe w stanie idealnym. Duże pokoje z własnymi lodówkami, 3 niezależne łazienki, wysoki standard, prestiżowa inwestycja Quattro Towers. Atrakcyjna lokalizacja.

Idealne połączenia ze wszystkimi uczelniami. 200 m do przystanku tramwajowego i autobusowego. 2 przystanki tramwajem do Galerii Bałtyckiej. Dojazd nad morze również nie zajmuje dużo czasu. Naprzeciwko budynku niedawno otwarta restauracja Aioli. W pobliżu również wiele innych sklepów i restauracji.

Pokój jak i całe mieszkanie jest w pełni wyposażone. W pokoju znajduje się m.in. duże biurko, wygodny fotel z podłokietnikami, lodówka, rozkładana kanapa, szafa itp.

Oferta dotyczy wynajmu pokoju od początku do końca czerwca. Cena zawiera wszystkie opłaty. Cena może podlegać negocjacji.
Współlokatorzy są mili i towarzyscy. Aktualnie mieszkam w tym pokoju i zwalniam go z powodu wyjazdu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Telefon

000 000 000


Leave a Reply