Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Kawalerka na sprzedaż: Warszawa‚ Ursynów‚ ul. Romera / Surowieckiego

Kawalerka na sprzedaż: Warszawa‚ Ursynów‚ ul. Romera / Surowieckiego

Na Romera to kolejna w Polsce inwestycja doświadczonego belgijskiego dewelopera – firmy Matex…ID Ogłoszenia #2575

Pełny opis


Na Romera to kolejna w Polsce inwestycja doświadczonego belgijskiego dewelopera – firmy Matexi. Obecny projekt wyróżnia się nowatorskim połączeniem budynku mieszkalnego z wydzieloną częścią biurową oraz częścią usługowo-handlową‚ zlokalizowaną na poziomie parteru‚ a także specjalnie zaprojektowanym zielonym dachem‚ dostępnym dla mieszkańców. Inwestycja powstająca u zbiegu ulic Surowieckiego i Romera na warszawskim Ursynowie‚ doskonale wpisuje się w miejski ciąg komunikacji publicznej.

Kameralna‚ pięciopiętrowa inwestycja Na Romera dzięki swojej neomodernistycznej architekturze wpisuje się w stylistykę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych Ursynowa.
Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali mieszkalnych i daje pewną dowolność w podziale pomieszczeń‚ a przy tym bryła obiektu zapewnia dostateczne doświetlenie i nasłonecznienie mieszkań.

Inwestycja powstająca u zbiegu ulic Surowieckiego i Romera na warszawskim Ursynowie‚ doskonale wpisuje się w miejski ciąg komunikacji publicznej. Bliskie sąsiedztwo parków im. Jana Pawła II oraz Romana Kozłowskiego wraz z placami zabaw‚ ścieżkami rowerowymi oraz boiskami sportowymi zapewnia bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe‚a zarazem daje możliwość odpoczynku w zielonym otoczeniu zaledwie kilka kroków od wielkomiejskiego ruchu.

W ofercie znajduje się 106 funkcjonalnych mieszkań w stanie deweloperskim o powierzchni od 29 do 91 m². Prawie wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkony lub loggie‚ a lokale na poziomie I piętra mają dostęp do indywidualnych ogródków na zielonym patio. W budynku uwzględniono udogodnienia dla osób niepełnosprawnych‚ windy oraz komórki lokatorskie i miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi: szkoły‚ przedszkola‚ przychodnie‚ place zabaw. W niewielkiej odległości dostępne są liczne tereny zielone: Park im. Jana Pawła II – 400 m‚ Park im. Romana Kozłowskiego z Kopą Cwila – 1 km‚ Las Kabacki – 3 km‚ Park Kultury w Powsinie oraz Ogród Botaniczny – 8 km‚ które zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Umiejscowienie kompleksu Na Romera w północnej części Ursynowa umożliwia dobry dojazd do centrów biznesowych zlokalizowanych wzdłuż ulic Poleczki‚ Marynarskiej‚ Postępu i Domaniewskiej‚ a bliskość stacji metra Ursynów oraz stacji Stokłosy zapewnia łatwy i szybki dojazd do centrum Warszawy. Ponadto w odległości 5 km od inwestycji położone jest Lotnisko Chopina‚ a w promieniu 2 km znajdują się: Centrum handlowe Ursynów (m.in. Real‚ Obi‚ Go Sport‚ Rtv Euro Agd‚ Calypso Fitness Club)‚ Multikino Ursynów‚ a także basen w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji.

Deweloper: Matexi Polska Sp. z o.o. Cena: inf. u dewelopera Powierzchnia użytkowa: 32‚23 m² Piętro: 1 Liczba pięter: 5 Typ kuchni: aneks kuchenny Winda: Tak

Warszawa

T501 801 700

Cała Polska – zobacz 846 najnowszych inwestycji deweloperów na sprzedaż w Noweinwestycje.pl. Znajdź wymarzone mieszkanie‚ dom lub apartament na rynku €¦Mieszkania na sprzedaż Kraków Czyżyny. Mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Aktualne oferty sprzedaży mieszkań miasto Kraków w dzielnicy Czyżyny
Mam do zaoferowania kawalerkę znajdującą się na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal przeznaczony do remontu głównie okna‚ natomiast atutem mieszkania jest
Podział na stronyWięcej informacjiInformacje dotycząceWsparcie 2014


Miejsce

Tags/Keywords

Romera Ursynow


Leave a Reply