Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Kci kutno ogłoszenia

Kci kutno ogłoszenia

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż: Bydgoszcz‚ Fordon‚ WYZWOLENIA Mieszkanie w bloku z cegły w Fordonie na parterze. Pokoje rozkładowe 20 i 11m2 na ścianach gładzie‚ na podłodze panele. Kuchnia 8m2 na śc… Pokój dwuosobowy – ROGATKA WARSZAWSKA – 10 minut do KUL, UMCS, UP Bardzo duże, samodzielne mieszkanie dla studentek o powierzchni 80m2. Trzy w pełni […]ID Ogłoszenia #46041

Pełny opis


oferty nieruchomości

Doradca do spr. Nieruchomości.

Bezpłatna pomoc prawno formalna. Bezpłatne doradztwo w nieruchomościach

Wypełnij formularz


Oferuję do wynajęcia mieszkanie, oddane do użytku w pierwszych dniach stycznia 2017 w budynku mieszkalnym zlokalizowanym przy ulicy Lubelskiej 139a ( sąsiedztwo garnizonu ) .
Wszystkie 4 pokoje posiadają swoje niezależne wejścia. Mieszkanie usytuowane na parterze. W bliskim sąsiedztwie szkoła, park wodny, przystanski komunikacji, dworzec PKP. Duży przedpokój oraz klatka schodowa. Pokoje bardzo ciepłe, wyposażone w łóżko,szafki. Kuchnia z nowym wyposażeniem : lodówka, kuchenka gazowa, pralka, lodówkozamrażarka itp.
Duży parking strzeżony tylko dla mieszkańców na którym zawsze znajdziemy wolne miejsca. Idealna lokalizacja dla wojskowych i nie tylko. Istnieje opcja wynajmu pojedynczych pokoii.
Cena od 450zł
Ceny do uzgodnienia + opłaty w kwocie 150 – 200zł
Bardzo dobra komunikacja z centrum.
Mieszkanie dostępne od ręki
Zachęcam do zapoznania się ofertą.
Bliższe informacje pod 511. 218. 024 ew 513. 010. 121


Telefon

511 218 024


Leave a Reply