Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Kratki Wkład kominkowy amelia 24kw z płaszczem wodnym

Kratki Wkład kominkowy amelia 24kw z płaszczem wodnym

Wkład kominkowy AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM o mocy 24 kW zbudowany jest ze stali kotłowej 4mm‚ spód i przód odlID Ogłoszenia #29531

Pełny opis


Wkład kominkowy AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM o mocy 24 kW zbudowany jest ze stali kotłowej 4mm‚ spód i przód odlewany jest z żeliwa. Wkład posiada duży deflektor‚ wbudowany fabrycznie szyber oraz system czystej szyby‚ który zapobiega nadmiernemu okopcaniu się szyby. System czystej szyby sprawia też iż do wkładu dostaje się więcej powietrza‚ które wykorzystane jest przy dopalaniu się spalin.

Drzwi otwiera się elegancką i estetyczną rączką zaś szyber i popielnik ładną gałką.
Drzwi jednoskrzydłowe oraz popielnik wkładu uszczelnione są sznurem grafitowym‚ który umożliwia ciągłą pracę kominka. Ekskluzywny wkład kominkowy bardzo ładnie prezentujący się przede wszystkim w dużych i otwartych pomieszczeniach.
Zasobnik wodny ma pojemność 57 litrów a wbudowano w niego 5 płomieniówek.

Wkład kominkowy posiada:
1. regulator powietrza do spalania‚
2. przepustnica ustalająca siłę ciągu komina (szyber)‚
3. szuflada na popiół‚
4. płaszcz powietrzny na szybie frontowej.

Należy zwrócić uwagę na estetyczne detale we wkładzie tj. cięgło oraz przesuwki wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki wysokiemu czopuchowi nie narażamy się na wydobywanie dymu z paleniska podczas dokładania drewna. Nad kontrolą ciągu komina czuwa mechaniczna przepustnica‚ która jest w standardowym wyposażeniu.
Płaszcz kominka wykonany jest ze specjalnej stali jakościowej niestopowej‚ nisko węglowej. Jest to wysokogatunkowa stal kotłowa‚ przeznaczona do pracy w podwyższonych temperaturach. Stal jest wycinana laserowo i gięta na prasach CNC co gwarantuje najwyższą jakość. Spawy wykonywane są robotem spawalniczym‚ sterowanym numerycznie oraz półautomatami spawalniczymi‚ obsługiwanymi przez pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje z zakresu spawania. Proces spawania odbywa się w osłonie gazu szlachetnego corgonu (82%Ar + 18%CO2)‚ co zapobiega korozji międzykrystalicznej spawu. Kominek malowany jest specjalną farbą‚ odporną na wysokie temperatury. Rama kominka i podstawa wykonana jest ze specjalnego żeliwa i połączona z korpusem stalowym za pomocą podwójnego uszczelnienia z włókien szklanych żaroodpornych. Uszczelnienie to jest bardzo żywotne i nie wymaga wymiany. Odlewy są odlewami maszynowymi. AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM wyposażona jest w żaroodporną ceramikę szklaną‚ w opcji szyba samoczyszcząca‚ na której następuje proces pirolizy (częściowe spalanie osadzającej się sadzy). Proces wytwarzania kominka z płaszczem wodnym jest zgodny z normą ISO 9001:2000.

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym i wężownicą AMELIA jako opcja‚ czyli specjalną rurką miedzianą wbudowaną w kominek z płaszczem wodnym‚ która może znaleźć zastosowanie zarówno do wytwarzania ciepłej wody użytkowej jak i może zostać wykorzystana do zabezpieczenia kominka przed przegrzaniem‚ także w sytuacji braku energii elektrycznej.
W przypadku zastosowania wężownicy trzeba koniecznie zastosować w kominku zawór bezpieczeństwa.

Wkład kominkowy‚ z płaszczem wodnym o mocy 24kW ogrzewa powierzchnię 190-240 m2‚ wykonany jest z żeliwa i stali‚ waży 187kg. Szyba ma kształt płaski‚ a cały wkład kominkowy utrzymany jest w stylu tradycyjnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 220mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry. Wkład kominkowy AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM 24 kW opalany jest drewnem.

Rozmiary wkładu kominkowego AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM 24 kW są następujące: szerokość całkowita – 787mm; wysokość całkowita – 960mm; głębkość – 577mm. Temperatura spalin wynosi 228°C. Wkład kominkowy AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM 24 kW charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Powietrze do spalania pobierane jest z zewnątrz i z pomieszczenia‚ a załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 50cm. Wkład kominkowy AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM 24 kW regulowany jest ręcznie.

Do wkładu kominkowego AMELIA Z PŁASZCZEM WODNYM 24 kW można zamówić system odprowadzania popiołu do piwnicy. System ułatwia codzienne usuwanie sadzy i zminego popiołu z wkładu kominkowego (popiół swobodnie spada do pojemnika ustawionego w pomieszczeniu pod kominkiem). Zobacz jak działa system: odprowadzenie popiołu fi 150.
Klamka w kominku lub wkładzie kominkowym może różnić się od zaprezentowanej na zdjęciu.

Dane techniczne:
Moc: 24kW
Powierzchnia ogrzewania: 190-240m2
Emisja CO: 0.24%
Emisja pyłków C: 89mg/mn3
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno
Temperatura spalin: 228°C

Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 787mm
Wysokość całkowita: 960mm
Głębokość całkowita: 577mm
Styl: tradycyjny
Waga: 187kg
Materiał: żeliwo i stal

Regulacja: ręczna
Powietrze do spalania: z zewnątrz i z pomieszczenia
Długość polan (drewna): 50cm
Pojemność wody: 57l.
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 220mm
Wylot spalin: góra

Producent: Kratki
Kraj producenta: PolskaKup teraz – 3894,00 zł

Kratki wkład kominkowy zx Mila gilotyna z płaszczem wodnym 24Kw z wężownicą System Glass.
Kratki Piec Wolnostojący Koza K6 9 Kwpiec Wolnostojący Koza €¦Strona główna KOMINKI KRATKI Kominki z płaszczem wodnym Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24.
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia €¦Kratki kominkowe. Kratki malowane. Kratki ABC; Kratki Luft; Kratki Tunel;
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24 kW panoramiczny z wężownicą + dolot;wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24 z wężownicą w kategorii standardowe z wężownicą / Kratki.pl / Wkłady z płaszczem wodnym.wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24 w kategorii standardowe / Kratki.pl / Wkłady z płaszczem wodnym.Ocena: 2/5 · Licz. recenzji: 2Wkład kominkowy z płaszczem wodnym za naprawdę
18Kw Oliwia Dolot Prosta Biokominek Delta 400×600 Kratki Wkład kominkowy Amelia 30kW AMELIA/PW/30

Kratki.pl > Wkłady kominkowe z płaszczem
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym ZUZIA 15 DECO z
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24 kW

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 30 kW z wężownicą + dolot wykonany jest z żeliwa i stali kotłowej.
Zobacz inne produkty: KRATKI.Ocena: 5/5 · 1 ocenaWkład z płaszczem wodnym to €šSalonowa kotłownia
Kratki kominkowe – jak wybrać odpowiednie? Niewiele osób zdaję sobie sprawę, jak ważną

szyba bez szprosa wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24 kW lewy BS (szyby łączone bez szprosa) z wężownicą
kratki.pl; Cena s DPH: ‚¬1 705,88Podział na stronyWięcej informacjiWsparcie 2015


Ile pieniędzy potrzebujesz na ten produkt?

Kratki Wkład kominkowy amelia 24kw z płaszczem wodnym
Szybki kredyt gotówkowy 3900 zł

Możesz skorzystać z kredytu gotówkowego
Kredyt 3900 zł

Kredyt 3900 zł oblicz raty


Kategoria

Miejsce

Tags/Keywords

Amelia Kratki wklad wodnym


Leave a Reply