Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Kratki Wkład kominkowy Mila z wermikulitem 16 kW

Kratki Wkład kominkowy Mila z wermikulitem 16 kW

Wkład kominkowy MILA z WERMIKULITEM o mocy 16 kW z budowany jest z stali kotłowej (4 mm) i wermikulitu. EkskluzywnyID Ogłoszenia #29537

Pełny opis


Wkład kominkowy MILA z WERMIKULITEM o mocy 16 kW z budowany jest z stali kotłowej (4 mm) i wermikulitu. Ekskluzywny wkład kominkowy bardzo ładnie prezentujący się przede wszystkim w dużych i otwartych pomieszczeniach.

MILA z WERMIKULITEM posiada wbudowany fabrycznie otwór dolotu powietrza o średnicy fi 125 mm.‚ dzięki któremu w prosty sposób można doprowadzić powietrze z poza budynku do kominka.

Wkład MILA może występować także w wersji z szybą system glass (opcja dostępna za dopłatą – 1200 zł.) Dzięki zastosowaniu przestrzeni miedzy dwoma szybami w drzwiach szyba jest cały czas chłodzona powietrzem. Powietrze to po podgrzaniu nabiera prędkości i trafia do wnętrza kominka gdzie spływa po wewnętrznej szybie i jeszcze lepiej chroni przed nadmiernym okopceniem. Oprócz tego szyba zewnętrzna jest chroniona przed nadmiernym nagrzewaniem. Powietrze‚ które zostało wstępnie ogrzane między dwiema szybami znacznie podnosi temperaturę we wkładzie‚ przez co efektywność spalania jest znacznie wyższa. Wkład MILA jest dzięki tym rozwiązaniom bardziej ekologiczny i przyjazny środowisku zaś opcja z dwoma szybami zmniejsza ryzyko ewentualnego poparzenia się.

Kominek MILA charakteryzuje też nowe‚ lepsze zamykanie drzwi‚ dzięki specjalnej tulejce‚ której uchwyt płynnie dociąga drzwi.

Wkład kominkowy‚ powietrzny o mocy 16kW ogrzewa powierzchnię 120-160 m2‚ wykonany jest ze stali‚ waży 171kg. Szyba ma kształt płaski‚ a cały wkład kominkowy utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 200mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry. Wkład kominkowy MILA Z WERMIKULITEM 16 kW opalany jest drewnem.

Rozmiary wkładu kominkowego MILA Z WERMIKULITEM 16 kW są następujące: szerokość całkowita – 1132mm; wysokość całkowita – 1034mm (wysokość fasady – 606mm); głębkość – 513mm.

Urządzenie cechuje wysoka sprawność energetyczna: 70.00% oraz niska emisja CO‚ która wynosi zaledwie 0.39%. Wkład kominkowy MILA Z WERMIKULITEM 16 kW charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Powietrze do spalania pobierane jest z zewnątrz‚ a załadunek realizowany jest z przodu.

Do wkładu kominkowego MILA Z WERMIKULITEM 16 kW można zamówić system odprowadzania popiołu do piwnicy. System ułatwia codzienne usuwanie sadzy i zminego popiołu z wkładu kominkowego (popiół swobodnie spada do pojemnika ustawionego w pomieszczeniu pod kominkiem). Zobacz jak działa system: odprowadzenie popiołu fi 150.
Klamka w kominku lub wkładzie kominkowym może różnić się od zaprezentowanej na zdjęciu.

Dane techniczne:
Moc: 16kW
Sprawność: 70.00%
Powierzchnia ogrzewania: 120-160m2
Emisja CO: 0.39%
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno

Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 1132mm
Wysokość całkowita: 1034mm
Wysokość fasady: 606mm
Głębokość całkowita: 513mm
Styl: nowoczesny
Waga: 171kg
Materiał: stal

Powietrze do spalania: z zewnątrz
Średnica dolotu powietrza: 125mm
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 200mm
Wylot spalin: góra

Producent: Kratki
Kraj producenta: PolskaKup teraz – 4870,00 zł

Kratki kominkowe wentylacyjne;
Wkład kominkowy Zuzia 16 kW pryzmatyczny z wermikulitem
Wkład kominkowy Zuzia 16 kW pryzmatyczny z wermikulitem
wkład kominkowy Zuzia 16 kW z wermikulitem.
ZUZIA/POW: Cena: 2500,00 zł: Moc nominalna (kW) 16: Średnica czopucha
BEF Polska chazelles dovre Eurokom KRATKI
Wkład kominkowy Zuzia 16 kW z wermikulitem.
Producent: Kratki.pl Salon / Kominki / Wkłady kominkowe. Przejdź do sklepu. Wkład kominkowy Zuzia 16 kW €¦wkład kominkowy MILA 16 kw Kratki. Informuj mnie. Promocje: Piecyk na pellet Edilkamin ALPEN 18 kw. 15,000,00 z

KRATKI.PL. Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel gilotyna Zaletą wkładu jest korpus i front
Komora spalania wyłożona jest wermikulitem. Gwarancja 5 lat
Wkłady kominkowe > Zuzia 16 kW z wermikulitem + dolot; Kategorie. Obudowy kominkowe;
Wkład kominkowy . Zuzia 16 kW. z wermikulitem + dolot. Moc nominalna (kW) 16:wkład kominkowy. Polski. Szybki link.
Wkłady kominkowe > Zuzia 16 kW z wermikulitem + glass; Kategorie. Obudowy kominkowe; Stopnie granitowe; €¦Kratki Kominkowe ; Balustrady i akcesoria
« Wkład kominkowy Kasia 16 kW z wermikulitem Wkład kominkowy Ruffy 16 kW z wermikulitem i glassem »
(kw)16 Średnica czopucha
wkŁad kominkowy kratki.pl zuzia 16kw panorama z wermikulitem.
wkŁad kominkowy kratki.pl zuzia 16kw panorama z wermikulitem .Kratki kominkowe; Kafle kominkowe;
Wróć do: Wkłady kominkowe. Zuzia 16 kW z wermikulitem z szybą panoramiczną (+dolot)Podział na stronyWięcej informacjiWsparcie 2015


Ile pieniędzy potrzebujesz na ten produkt?

Kratki Wkład kominkowy Mila z wermikulitem 16 kW
Szybki kredyt gotówkowy 4900 zł

Możesz skorzystać z kredytu gotówkowego
Kredyt 4900 zł

Kredyt 4900 zł oblicz raty


Kategoria

Miejsce

Tags/Keywords

Kratki wklad


Leave a Reply