Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Lechma wkład kominkowy z płaszczem wodnym PL

Lechma wkład kominkowy z płaszczem wodnym PL

Wkład kominkowy PL-190 STANDARD UZ z płaszczem wodnym jest wykonany w całości ze stali o grubości 6 mm‚ zID Ogłoszenia #29540

Pełny opis


Wkład kominkowy PL-190 STANDARD UZ z płaszczem wodnym jest wykonany w całości ze stali o grubości 6 mm‚ z wymiennym rusztem żeliwnym. Cały korpus pomalowany jest specjalnym lakierem na bazie proszków epoksydowych. Kominek o ciśnieniu roboczym 2‚5 bara przystosowany jest do współpracy z układami typu zamkniętego.

Zasadniczym elementem stalowego wkładu kominkowego PL-190 STANDARD jest komora spalania. Przednią ścianę komory spalania stanowią żeliwne drzwiczki wyposażone w szybę żaroodporną.
Od dołu komora spalania ograniczona jest blachą spodnią o grubości 5 mm‚ na której ułożone są w postaci płyty kształtki ceramiczne z umieszczonym po środku wymiennym rusztem żeliwnym o powierzchni 370 mm x 260 mm‚ składającym się z 11 szt. pojedynczych żeliwnych profili rusztowych.

W czasie odpopielania lub załadunku nowej porcji paliwa zabezpieczeniem jest żeliwny ruszt pionowy.
Popiół i resztki nie spalonego paliwa gromadzone są w wysuwanej‚ wyposażonej w specjalny uchwyt kasecie popielnikowej‚ znajdującej się pod pokładem rusztowym wewnątrz komory popielnikowej.
Tylną i boczne ściany komory paleniskowej oraz strop w kształcie litery Z wkładu kominkowego z zespołem wodnym stanowi płaszcz wodny o grubości od ok. 30 mm do ok. 40 mm.

Kominek z płaszczem wodnym PL-190 STANDARD UZ to praktyczne urządzenie pozwalające zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka jak i jednocześnie ogrzać cały dom poprzez system centralnego ogrzewania. Kominek posiada płaszcz wewnętrzny i zewnętrzny‚ a przestrzeń między nimi wypełnia ok. 40 litrów wody.

Wkład kominkowy przystosowany do pracy stałopalnej‚ przeznaczony do ogrzewania pomieszczenia‚ w którym jest zainstalowany z jednoczesną możliwością zasilania instalacji c.o. i c.w.u. jako podstawowe lub dodatkowe źródło energii cieplnej.
Może współpracować z zasobnikowymi podgrzewaczami ciepłej wody użytkowej.

Paliwem przeznaczonym do opalania są polana i szczapy drewna liściastego najlepiej: buk‚ grab‚ olcha‚ dąb‚ jesion‚ brzoza‚ itp. o długości ok. 40 cm. i obwodzie 30-50cm. Drewno powinno być sezonowane przez dwa lata pod zadaszeniem.

Wkład należy podłączyć wyłącznie do własnego‚ samodzielnego przewodu kominowego – dymowego.

Dodatkowym wyposażeniem wkładu kominkowego są:
– dodatkowy wlot powietrza – gratis
– zintegrowany szyber – gratis
– chłodnica płaszcza wodnego – gratis
– szyba pyrolityczna – 244 zł.

Wkład kominkowy‚ z płaszczem wodnym o mocy 15kW ogrzewa powierzchnię 80-150 m2‚ wykonany jest z żeliwa i stali‚ waży 169kg. Szyba ma kształt płaski‚ a cały wkład kominkowy utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 180mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest u góry. Wkład kominkowy PL-190 STANDARD 15 kW UZ opalany jest drewnem‚ a pojemność zbiornika na drewno wynosi 15 kg.

Rozmiary wkładu kominkowego PL-190 STANDARD 15 kW UZ są następujące: szerokość całkowita – 715mm; wysokość całkowita – 810mm; głębkość – 505mm.

Urządzenie cechuje wysoka sprawność energetyczna: 70.30% oraz niska emisja CO‚ która wynosi zaledwie 0.53%. Temperatura spalin wynosi 353°C. Wkład kominkowy PL-190 STANDARD 15 kW UZ charakteryzuje się spalaniem ciągłym. Powietrze do spalania pobierane jest z zewnątrz‚ a załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 40cm.

Dane techniczne:
Moc: 15kW
Sprawność: 70.30%
Powierzchnia ogrzewania: 80-150m2
Emisja CO: 0.53%
Spalanie: ciągłe
Materiał opałowy: drewno
Pojemność materiału: 15kg
Temperatura spalin: 353°C

Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 715mm
Wysokość całkowita: 810mm
Głębokość całkowita: 505mm
Styl: nowoczesny
Waga: 169kg
Materiał: żeliwo i stal

Powietrze do spalania: z zewnątrz
Długość polan (drewna): 40cm
Pojemność wody: 39l.
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 180mm
Wylot spalin: góra

Producent: Lechma
Kraj producenta: PolskaKup teraz – 1799,00 zł

Lechma wkład kominkowy wodny PL-300 Tower/Z2 9kW –
Katalog » Kominki » LECHMA » Wkłady Kominkowe z Płaszczem Wodnym » Lechma PL-300 €¦Podstawowy i najbardziej popularny model wkładu kominkowego z płaszczem wodnym firmy Kratki.pl
wkład kominkowy z płaszczem wodnym w ofercie
Lechma wkład kominkowy wodny PL-350 Pellet 13,7 kW –
Pozostałe produkty z kategorii Wkłady Kominkowe z Płaszczem Wodnym : Lechma PL-300 Tower/Z2 €¦Kominkowo_pl. Akcesoria kominkowe.
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z boczną prawą lub lewą szybą. Drzwi podnoszone do góry. Aquatic WH V 70 Bef
. wkład kominkowy z płaszczem wodnym w kombinacji C O
Kominy.pl to branżowy pasaż handlowy umożliwiający zakupy systemów kominowych i akcesoriów
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym:
www.lechma.com.pl biuro@lechma.com.pl. 61 656 75 40 ul. Strzeszyńska 30, Poznań Wyznacz tras
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Się i efektywnie wykorzystać ciepło do ogrzania całego domu, podgrzewa ciepłą wodę.
2013 Kominki Bef Home Polska
Zobacz 5.685,00 zł 2959628 Wkład kominkowy Lechma 19kW PL-190/UO Panorama z płaszczem wodnym, układ otwarty z szybrem (szyba panoramiczna)
kominki francuskie i norweskie, wkłady kominkowe, piece na drewno, kominki z rusztem wodnym a
Kominki z płaszczem wodnym
Lechma PL-200 Exclusive
Lista produktów kategorii Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym.
INFOLINIA 660 517 387 biuro@wkladygrzewcze.pl. Kategorie Wkłady kominkowe do €¦Powiązane wyszukiwania dla: Lechma wkład kominkowy z płasz€¦Baza Nieruchomości


Kategoria

Miejsce

Tags/Keywords

Lechma wklad wodnym


Leave a Reply