Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Mieszkania na sprzedaż złotów

Mieszkania na sprzedaż złotów

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż: Białystok M.‚ Białystok‚ Bacieczki‚ Bacieczki ***Atrakcyjne mieszkanie o pow 52m2 Bacieczki*** Usytuowane na parterze w bloku z 2002r. 2 oddzielne pokoje‚ hall&#… Dom wolnostojący w Starej Wsi, gm. Kraśniczyn Sprzedam dom w Starej Wsi, gm. Kraśniczyn, który znajduje się na działce o powierzchni 0,55 ha. Opró .Ogłoszenia Mieszkanie do wynajęcia dla […]ID Ogłoszenia #49006

Pełny opis


oferty nieruchomości

Doradca do spr. Nieruchomości.

Bezpłatna pomoc prawno formalna. Bezpłatne doradztwo w nieruchomościach

Wypełnij formularz


PROMOCJA! Cena 437 540 zł – Tylko do końca lipca!

Przestronne mieszkanie 126 m2 ze słonecznym tarasem w atrakcyjnej cenie tylko 3500 zł/m2!

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 5-pokojowe z antresolą o łącznej powierzchni 126,44 m2 położone na 2 piętrze 2-piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Krakowskiej.

– I poziom – 4 pokoje, 2 łazienki – 77,93 m2
– antresola – 48,51 m2
– taras – 20,17 m2

W naszej ofercie posiadamy duży wybór mieszkań z antresolami i tarasami na dachu budynku .

Inwestycja Dworskie Ogrody to zespół niskich budynków wielorodzinnych budowanych w technologii tradycyjnej. W III etapie inwestycji oferujemy mieszkania w dwóch niskich 2-piętrowych budynkach C i D. Każde mieszkanie posiada indywidualne ogrzewanie za pomocą ekonomicznych kotłów gazowych dwufunkcyjnych z zamkniętą komorą spalania. Na terenie inwestycji zaprojektowano plac zabaw oraz miejsca rekreacyjne dla mieszkańców dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed budynkami zaprojektowano parking z wydzielonymi miejscami postojowymi dla mieszkańców oraz gości.

W III etapie inwestycji oferujemy Państwu mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 33 do 126 m2. Do mieszkań znajdujących się na parterze zaprojektowano tarasy, oraz wydzielono indywidualne ogródki zielone. Mieszkania na 1 i 2 piętrze posiadają balkony, natomiast niektóre mieszkania na 2 piętrze posiadają antresole ze słonecznymi tarasami na dachu budynku.

Inwestycja Dworskie Ogrody zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni przy ul. Krakowskiej, z doskonałym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Rzeszowa.

Przy zakupie mieszkania oferujemy Państwu:
Miejsce postojowe w cenie mieszkania!
Dodatkowe miejsce postojowe w cenie 5000 zł (zakup nieobowiązkowy).
Komórkę lokatorską w cenie 6000 zł (zakup obowiązkowy).

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty dostępne pod nr telefonu: 606 – pokaż numer telefonu – .

Zapraszamy również do naszego Biura Sprzedaży mieszczącego się na III piętrze C.H Galeria Graffica przy ul. Lisa Kuli 19 w Rzeszowie.
Kontakt:
BS Deweloper Sp. z o.o. – Biuro Sprzedaży
ul. płk. Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
t: +48 606 – pokaż numer telefonu –
t: + 481 – pokaż numer telefonu – wew.6


Telefon

000 000 000


Leave a Reply