Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Pokoje do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia

Do wynajęcia mam 3 pokoje około 10m2 każdy w mieszkaniu 4 pokojowym o powierzchni 70m2. Mieszkanie zna .OgłoszeniaID Ogłoszenia #50267

Pełny opis


oferty nieruchomości

Doradca do spr. Nieruchomości.

Bezpłatna pomoc prawno formalna. Bezpłatne doradztwo w nieruchomościach

Wypełnij formularz


Do wynajęcia mam 3 pokoje około 10m2 każdy w mieszkaniu 4 pokojowym o powierzchni 70m2. Mieszkanie znajduje się na ulicy Jahody 2. Przy bloku dostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Budynek 4 piętrowy z 2000 roku, już w nowszym budownictwie – nie wielka płyta. Mieszkanie na 2 piętrze.

Świetna lokalizacja! Do przystanku tramwajowego 2 min. Dojazd do rynku zajmuje 20 min (są także linie nocne). Zaraz naprzeciwko kampus UJ, wystarczy przejść przez ulicę. Biurowce Motoroli, Shell, Ericpoll, Nokia itp. 10 min pieszo lub 3 min tramwajem. Sklep spożywczy na parterze w bloku + bardzo dobra restauracja z obiadami za 16 zł dla studentów (sprawdź opinie: konfitura Kraków). Biedronka 200m od bloku.

Mieszkanie jest w trakcie remontu. Będzie urządzone w wysokim standardzie. Na remont przeznaczone jest 50000 zł. Będą wymieniane okna, wszystkie drzwi, zupełnie nowa łazienka z ubikacją i kuchnia.

Składa się z 4 pokoi, przedpokoju 8m2, kuchni oddzielnej jasnej 7m2, łazienki 4,5m2 oraz oddzielnej toalety. Do zdjęć wrzucony jest plan mieszkania. Pokój 23m2 będzie przedzielony na 2 nieprzechodnie pokoje zgodnie z tym co jest zaznaczone na kolorowo. Oczywiście w każdym pokoju pozostaną okna. 1 pokój będzie z balkonem.

W mieszkaniu będzie Internet światłowodowy 120 lub 250 mbit/s (umowa z UPC będzie dopiero podpisywana także daję możliwość wyboru wynajmującym).

Mieszkanie będzie dostępne od początku października.

Zdjęcia przedstawiają wizualizacje łazienki i ubikacji oraz meble które będą w kuchni. Mieszkanie będzie urządzone w stylu nowoczesnym. W kuchni będzie zmywarka, lodówka, kuchenka gazowa i piekarnik.

Cena:

750 zł + opłaty za pokój bez balkonu (dostępne 2 pokoje)

800 zł + opłaty za pokój z balkonem (dostępny 1 pokój)

Opłaty do tej pory przy 3 osobach wynosiły średnio około 150 zł na osobę za miesiąc ze wszystkim. Przy 4 osobach powinny się minimalnie zmniejszyć. Dodatkowo będą wymieniane okna oraz blok ma być w tym roku ocieplony, tak więc powinno to korzystnie wpłynąć na opłaty zimą.

Preferowany kontakt w wiadomości na OLX. Proszę wpisać swój wiek, płeć oraz kilka słów o sobie (co studiujesz, gdzie pracujesz itp.). Zależy mi na skompletowaniu fajnej ekipy ludzi na mieszkaniu, którzy będą z sobą żyli w zgodzie i dbali o mieszkanie, ponieważ wszystko w nim będzie nowe.


Telefon

000 000 000


Leave a Reply