Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Romotop Siena I

Romotop Siena I

Piec wolno stojący SIENA I to piec dla tych‚ którzy cenią klasyczną elegancję. Wyprodukowany z 2 warstw blachy staID Ogłoszenia #29536

Pełny opis


Piec wolno stojący SIENA I to piec dla tych‚ którzy cenią klasyczną elegancję. Wyprodukowany z 2 warstw blachy stalowej o grubości 2 mm (na zewnątrz) oraz 3-4 mm (wewnątrz).
Zewnętrzną‚ podstawową okładzinę ozdobną stanowią kafle (30 kolorów ceramiki do wyboru). Kafle ceramiczne doskonale przewodzą ciepło‚ po nagrzaniu oddają ciepło całą swoją powierzchnią.

Na dnie paleniska znajduje się wyjmowalny ruszt żeliwny. Komora spalania jest obudowana wyjmowalnymi płytkami szamotowymi‚ zamykana jest drzwiami ze specjalnym szkłem o zwiększonej odporności cieplnej.

Szkło nie tylko zwiększa doznania estetyczne podczas oglądania ognia‚ ale także pozwala ciepłu dotrzeć na większą odległość dzięki jego promieniowaniu. Efekt ten podkreśla niesamowitą przyjemność podczas siedzenia kilka metrów przed kominkiem. Oszklenie także chroni przed wypadaniem iskier z płonącego drewna oraz uchodzenia dymu do pomieszczenia.

Górną powierzchnię blaszaną nad komorą spalania można wykorzystać do utrzymywania pokarmów i napojów w cieple.

Każdy piec jest wyposażony w samodzielne doprowadzenie powietrza pierwotnego i wtórnego.

Powietrze pierwotne jest doprowadzane bezpośrednio do palącego się paliwa (najczęściej przez popielnik i ruszt) i służy do pierwotnej reakcji spalania.
Ponieważ powietrze wtórne jest używane także do spalania resztek gazów w spalinach i jednocześnie zapobiega zaczernianiu szkła‚ zaleca się jego trwałe otwarcie podczas pracy.

Powietrze wtórne jest doprowadzane przede wszystkim do przestrzeni nad palące się paliwo‚ a przy przymknięciu lub zamknięciu dopływu powietrza pierwotnego bierze udział także w spalaniu pierwotnym.

Palenisko oraz osłona popielnika musi być zawsze zamknięta‚ oprócz uruchamiania‚ uzupełniania paliwa oraz usuwania resztek spalania‚ aby zapobiec unikowi spalin do pomieszczenia.

Piec wolno stojący SIENA I jest dostosowany do tylnego lub górnego doprowadzenia przewodu dymnego. Nie jest przeznaczony do pracy stałopalnej. Przeznaczony jest do ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń.

Podstawowym paliwem są suche polana drewna o średnicy 6-10 cm. i długości 20-30 cm. Najlepiej nadaje się: dąb‚ buk‚ grab‚ kasztan i akacja. Nie zaleca się stosowania drewna drzew iglastych oraz topoli.

Piec wolno stojący‚ powietrzny o mocy 9kW ogrzewa powierzchnię 56 m2‚ wykonany jest ze stali‚ waży 135kg. Szyba ma kształt płaski‚ a cały piec wolno stojący utrzymany jest w stylu nowoczesnym. Drzwi otwierają się na lewo. Średnica wylotu spalin to 150mm zaś sam wylot spalin umiejscowiony jest z tyłu.Piec wolno stojący SIENA 01 opalany jest drewnem‚ zużycie materiału 2.1 kg/h.

Rozmiary pieca wolno stojącego SIENA 01 są następujące:szerokość całkowita – 660mm;wysokość całkowita – 942mm;głębkość – 392mm.

Urządzenie cechuje wysoka sprawność energetyczna: 70.00%.Piec wolno stojący SIENA 01 charakteryzuje się spalaniem przerywanym.Powietrze do spalania pobierane jest z pomieszczenia‚ a załadunek realizowany jest z przodu wkładem o maksymalnej długości 30cm.

Dane techniczne:
Moc: 9kW
Sprawność: 70.00%
Powierzchnia ogrzewania: 56m2
Spalanie: przerywane
Materiał opałowy: drewno
Zużycie materiału opałowego: 2.1kg/h

Szyba: płaska
Szerokość całkowita: 660mm
Wysokość całkowita: 942mm
Głębokość całkowita: 392mm
Styl: nowoczesny
Waga: 135kg
Materiał: stal

Powietrze do spalania: z pomieszczenia
Długość polan (drewna): 30cm
Załadunek: z przodu
Otwieranie drzwi: lewe
Średnica wylotu spalin (czopucha): 150mm
Wylot spalin: tył
Kup teraz – 3150,00 zł

Forum, komentarze, oceny, opinie dla Romotop Siena I więcej . Romotop Siena I – opinie o Romotop Siena I. Romotop Siena I opinie użytkowników.Detailní popis ROMOTOP SIENA I – Krbová kamna . VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB. Akce je omezená jen do vyčerpání skladových zásob. Skladem už jen v €¦Krbová kamna Siena 1, Romotop (Akce platí do vyprodání zásob!) Tento model potěší příznivce klasických kachlových kamen. I když jsou kamna SIENA I jen
Piecyki wolnostojące Romotop to doskonałe urządzenia
Dużą popularnością cieszą się również pozostałe modele pieców w szczególności zaś Siena,
Piece wolnostojące Romotop. poprzedni następny. GERONA ceramika. 3931,00 zł. Luanco Metal. 5613,00 zł. Riano 01 Metal. 3200,00 zł. Siena 01. 4040,00 zł. Siena 02.SIENA II – 9kW Piec SIENA II to brat bliźniak modelu SIENA I, ale o więszych wymiarach i zdecydowanie większej mocy. – podłączenie z przewodem kominowym z tyłu2 300 zł: Witam, sprzedam kominek kaflowy o mocy 7kW, produkcji czeskiej. Kominek jest mało używany. Piękne kremowe błyszczące kafle. Na zdjęciu widoczne jest
Romotop Siena 02. poprzedni. CENA: 5381,00 z
Piec SIENA II to brat bliźniak modelu SIENA I, ale o więszych wymiarach i zdecydowanie większej mocy.SIENA ceramika; SIENA II ceramika; SORBAS ceramika z płaszczem wodnym 1-7kW;
Romotop KV 025 LN 01; Romotop KV 025 LN 03; Romotop KV 025 LN 04; Romotop €¦Krbové kachle Romotop Teplo, krásu, rodinnú pohodu a v neposlednom rade finančnú úsporu prináÅ¡ajú krbové kachle Romotop patriace medzi významné a
Podział na stronyWięcej informacjiWsparcie 2015

Ile pieniędzy potrzebujesz na ten produkt?

Romotop Siena I
Szybki kredyt gotówkowy 3200 zł

Możesz skorzystać z kredytu gotówkowego
Kredyt 3200 zł

Kredyt 3200 zł oblicz raty


Kategoria

Miejsce

Tags/Keywords

Romotop Siena


Leave a Reply