Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Sprzedam dom w Lubartowie

Sprzedam dom w Lubartowie

Komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Villa Laura w Kalinówce. Dom o powierzchn .OgłoszeniaID Ogłoszenia #51189

Pełny opis


Komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Villa Laura w Kalinówce. Dom o powierzchni całkowitej ok. 158 m2, usytuowany na działce 450 m2.

Pierwsza kondygnacja obejmuje słoneczny salon o funkcji wypoczynkowo-jadalnianej połączony z kuchnią i tarasem, spiżarkę, toaletę, wiatrołap oraz jednostanowiskowy garaż. Na piętrze znajduje się sypialnia z balkonem, pojemną garderobą i prywatną łazienką, dwa pokoje oraz łazienka. Wnętrza pomieszczeń ociepla dekoracja okienna oraz świeżo pomalowane ściany. Dodatkowo zamontowane są rolety zewnętrzne i moskitiery. Ogrzewanie budynku – gazowe, w tym ogrzewanie podłogowe w łazienkach + wydajny kominek w salonie z rozprowadzeniem ciepła po całym domu.

Dużym atutem domu jest wyposażenie w filtry zmiękczające wodę (wstępne, węglowe, wysokiej klasy uzdatniacz wody + osmoza), system alarmowy, w tym czujki zewnętrzne, szybkie łącze internetowe- światłowód. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości.

Na zewnątrz znajduje się taras oraz pięknie zagospodarowany ogród: automatyczne nawodnienie, żywopłot z tui szmaragd, liczne nasadzenia, altana, brama z napędem oraz dwa miejsca postojowe na podjeździe.

Spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi asfaltowej. W niedalekim sąsiedztwie szkoła, przedszkola. Doskonały dojazd do Lublina, Świdnika oraz na obwodnice Lublina.

W cenie pozostają szafy wnękowe, zabudowa kuchni, garderoby. Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Monika Pizoń-właściel- 516 – pokaż numer telefonu –Telefon

000 000 000


Leave a Reply