Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

TANIE POKOJE W MINI-AKADEMIKU, bez opłat za media, a Internet gratis!

TANIE POKOJE W MINI-AKADEMIKU, bez opłat za media, a Internet gratis!

Koszt wynajmu 550 zł +100 zł ryczałt na media, pobieram kaucję w wysokości 650 zł
Pokój wi .OgłoszeniaID Ogłoszenia #47700

Pełny opis


oferty nieruchomości

Doradca do spr. Nieruchomości.

Bezpłatna pomoc prawno formalna. Bezpłatne doradztwo w nieruchomościach

Wypełnij formularz


Koszt wynajmu 550 zł +100 zł ryczałt na media, pobieram kaucję w wysokości 650 zł
Pokój wielkości ok 9 mkw wyposażony w tapczan z pojemnikiem na pościel, biurko z lampką i krzesłem oraz szafę, dodatkowo każdy ma swoją suszarkę na bieliznę. Wszystko świeże i nowe.
Bardzo ładne, przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi, przy deptaku ulicy Piotrkowskiej 83. Punkt jest bardzo dobrze skomunikowany z wszystkimi częściami miasta, blisko do wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Okna wychodzą na podwórze więc jest cicho i spokojnie. Mieszkanie składa się z 5 pokoi jednoosobowych oraz 1 pokoju dwuosobowego i położone jest na 2 piętrze. Urządzone jest w nowoczesnym stylu, świeżo po generalnym remoncie. Części wspólne wyposażone w aneks kuchenny z dużą lodówką, mikrofalówką, płytą elektryczną, okap, szafki kuchenne, czajnik elektryczny, 2 stoliki, zlewozmywak oraz pralkę. W mieszkaniu znajduje się łazienka wyposażona w dwie toalety, trzy umywalki oraz dwie kabiny prysznicowe. Wejścia są osobne, więc kilka osób może korzystać jednocześnie. Dostępny szybki internet WIFI.


Telefon

000 000 000


Leave a Reply