Kredyt hipoteczny- bezpłatny doradca

Zastanawiasz sie w jakim banku będzie najtaniej? Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę zupełnie bezpłatnie. Sprawdź

Wynajem mieszkania w Nisku

Wynajem mieszkania w Nisku

Do wynajęcia nowe, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów, ul Podgórska 27 (blisko P .OgłoszeniaID Ogłoszenia #49651

Pełny opis


oferty nieruchomości

Doradca do spr. Nieruchomości.

Bezpłatna pomoc prawno formalna. Bezpłatne doradztwo w nieruchomościach

Wypełnij formularz


Do wynajęcia nowe, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów, ul Podgórska 27 (blisko Politechniki, WSK – kilka minut pieszo ) o powierzchni 49 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze (blok wyposażony jest w windę i videodomofon). Osiedle jest monitorowane. Na osiedlu znajduje się przychodnia, supermarket, duży plac zabaw dla dzieci, restauracje. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Za dodatkową opłatą jest możliwość wynajęcia dużej komórki lokatorskiej i miejsca postojowego w garażu podziemnym.
Rodzaj i liczba mebli oraz łóżek do uzgodnienia z przyszłymi najemcami, istnieje możliwość otwarcia częściowo salonu na kuchnię . Mieszkanie jest wyposażone w nowy sprzęt AGD tj. płyta grzewcza, piekarnik, okap, dużą lodówkę, pralkę.
Koszt najmu wynosi 1400 złotych plus czynsz administracyjny około 400 zł (uzależnione od zużycia mediów) plus opłata za prąd.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Mieszkanie wolne od września.
Zapraszam


Telefon

000 000 000


Leave a Reply